ادامه دادن تئاتر نمایش اعتراف مجموعه

ادامه دادن: تئاتر نمایش اعتراف مجموعه مشاهیر رسانه ای شهاب حسینی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی «دری‌اصفهانی» در حال تحمل کیفر است / سخنگوی قوه قضاییه

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محسنی اژه ای در ادامه نشست خبری در پاسخ به سوالی راجع به قطعی شدن حکم دری اصفهانی – فرد مرتبط با تیم مذاکره کننده هسته ای – و اینکه

«دری‌اصفهانی» در حال تحمل کیفر است / سخنگوی قوه قضاییه

سخنگوی قوه قضاییه: «دری اصفهانی» در حال تحمل کیفر است

عبارات مهم : زندان

سخنگوی قوه قضاییه گفت: «دری اصفهانی» اکنون در حال تحمل کیفر است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محسنی اژه ای در ادامه نشست خبری در پاسخ به سوالی راجع به قطعی شدن حکم دری اصفهانی – فرد مرتبط با تیم مذاکره کننده هسته ای – و اینکه آیا وی جهت تحمل دوران محکومیت به زندان رفته یا خیر؟ گفت: ایشان دو پرونده داشته؛ یک پرونده جاسوسی بوده که به 5 سال حبس محکوم شده است و اعتراض کرد و در نهایت تایید شد. قبل از اینکه این حکم ابرام شود ایشان در رابطه با پرونده مالی در زندان بود که این حکم قطعی شد، حکم قطعی به زندان ابلاغ شد و الان در حال تحمل کیفر هست. پرونده مالی هم به صورت جدا در حال پیگیری است.

«دری‌اصفهانی» در حال تحمل کیفر است / سخنگوی قوه قضاییه

وی افزود: بعید می دانم بخش مالی پرونده ایشان به دادگاه رفته باشد.

معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به سوالی راجع به اینکه مقداری پیش ساز مواد مخدر در خراسان رضوی کشف شده است است وآیا قوه قضاییه به ان ورود پیدا کرده است ؟ گفت: این پیش سازها زیاد بودند و پرونده به دادگاه نرفته هست. استحضار دارید که می شود از پیش سازها به چند گونه استفاده کرد و اگر کشف شود که اینها جهت مواد مخدر است جرم است و هم سازنده و هم حمل کننده و هم صاحبش مجرم آشنا می شوند و مجازاتش در قانون مبارزه با مواد مخدر آینده نگری شده است که سنگین است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محسنی اژه ای در ادامه نشست خبری در پاسخ به سوالی راجع به قطعی شدن حکم دری اصفهانی – فرد مرتبط با تیم مذاکره کننده هسته ای – و اینکه

وی افزود: مردم هشیار باشند و اگر چنین چیزهایی دیدند از شوهرشان یا همسایه ها دیدند گزارش دهند. متاسفانه یکی از راه هایی است که بسیاری از جوانان الوده می شوند و میمیرند. حال اگر چهارتا قاچاقچی اعدام شوند سرو صداهای حقوق بشری بلند می شود.

واژه های کلیدی: زندان | پرونده | دادگاه | قوه قضاییه | سخنگوی قوه قضاییه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs